دانشگاه فرهنگیان

مدیریت امور پردیس های استان کرمان

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت :
دانشگاه فرهنگیان ظرفیت عظیمی است که نسبت به سایر دانشگاهها از فضای آماده تری برای کارهای فرهنگی و تربیتی برخوردار می باشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان کرمان، در دهمین روز از اردیبهشت ماه و همزمان با روز ملی خلیج فارس، دکتر توان رئیس دانشگاه فرهنگیان استان با حضور در دفتر حجت الاسلام و المسلمین جلالی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان با ایشان دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار دکتر توان با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص جذب نیروی مورد نیاز آموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان، گفت: ما در استان برای چهار سال آینده نیاز به 12000 هزار معلم داریم که تحقق این امر در گرو حمایت مجموعه استان به ویژه دستگاه های فرهنگی و تربیتی می باشد و از آنجایی که در دانشگاه فرهنگیان بحث های تربیتی و اخلاقی محور است و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری از جمله اینکه "شخصیت معلمان در دانشگاه فرهنگیان شکل می گیرد" هر آنچه که برای دانشجو معلمان به خصوص در بخشهای تربیتی، فرهنگی و انگیزه بخشی کار شود همگی سرمایه است.

در ادامه حجه الاسلام و المسلمین جلالی گفت: با توجه به رویکرد عمدتاً فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی این آمادگی را داریم در سه بخش گفتمان دینی، تخصصی فرهنگی و برگزاری دوره های تربیت معلم قرآن کریم همکاری لازم را با دانشگاه داشته باشیم.

وی همچنین تأکید کرد با توجه به ظرفیت عظیمی که در دانشگاه فرهنگیان وجود دارد جو آماده تری نسبت به سایر دانشگاه ها برای کارهای فرهنگی و تربیتی موجود است.


| شناسه مطلب: 138444

تعداد بازدید: 37 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران