دانشگاه فرهنگیان

مدیریت امور پردیس های استان کرمان

دیدار صمیمانه ریاست و کارکنان دانشگاه فرهنگیان کرمان با خانواده شهید غلامرضا لنگری زاده

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان کرمان، در ششمین روز از ایام الله دهه فجر، دکتر توان رئیس دانشگاه فرهنگیان استان به اتفاق خانم دکتر سالاری سرپرست پردیس شهید باهنر (خواهران) و تنی چند از کارکنان پردیس های دانشگاه با حضور در منزل شهید غلامرضا لنگری زاده از شهدای مدافع حرم، با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار ابتدا دکتر توان ریاست دانشگاه ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، هدف از این دیدار را عرض ارادت به ساحت مقدس شهید و خانواده محترم ایشان و نیز تجدید میثاق با آرمان های شهدای عزیز و گرانقدر انقلاب و مدافعین حرم عنوان کردند.

ایشان در ادامه ضمن تاکید بر نقش خانواده شهید در ایجاد فضای معنوی برای تربیت شهیدانی این چنین که از افتخارات ایران و امت اسلامی هستند جایگاه شهدا را بسیار والا و ارزشمند قلمداد کردند و وظیفه ملت و بازماندگان شهدا را در جهت حفظ این میراث معنوی و گرانقدر از جمله دست آوردهای انقلاب اسلامی بسیار حساس و حیاتی  دانستند.

 سپس خواهر محترمه شهید غلامرضا لنگری زاده با بیان ویژگیهای شخصیتی خاص شهید به شور و اشتیاق زاید الوصف و تلاش های مصرانه  ایشان برای جلب رضایت مادر و اعزام به سوریه و دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها اشاره کردند و از ارادت خاص شهید به ساحت ائمه اطهار،  به ویژه امام حسین و حضرت زینب سلام الله علیها سخن گفت. سخنان خواهر شهید چنان فضای معنوی ایجاد کرد که اشک محبان اهل بیت را جاری نمود.

در پایان مادر شهید پس از دریافت لوح تقدیر از ریاست محترم دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از مهمانان،  همگی را به دیدار از زینبیه ای که در خانه خود  به یاد شهیدان کربلا و فرزند شهیدش بنا کرده بود، دعوت کرد.


| شناسه مطلب: 130919

تعداد بازدید: 110 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران