دانشگاه فرهنگیان

مدیریت امور پردیس های استان کرمان

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان در دیدار با شورای دانش آموزی مجتمع امام هادی علیه السلام کرمان گفت: وظیفه اصلی دانشگاه فرهنگیان انجام کارهای تربیتی، معنوی و آماده کردن معلم طراز نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان کرمان، در آستانه چهلمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در راستای تجدید بیعت با آرمان های مقدس امام راحل و دستاوردهای ارزنده انقلاب اسلامی و تبعیت همه جانبه از مقام معظم رهبری، اعضای شورای دانش آموزی و مدیران مجتمع آموزشی امام هادی علیه السلام شهر کرمان با حضور در دفتر دکتر توان رئیس دانشگاه فرهنگیان استان، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و تسلیت به مناسبت ایام شهادت جانسوز تداوم بخش سلسله خوبی ها و کرامت، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، از اهتمام و جدیت ایشان و کارکنان دانشگاه در ایجاد بستر مناسب برای دستیابی به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی قدردانی نمودند.

در این مراسم ابتدا انجم شعاع مدیر مجتمع آموزشی امام هادی گزارشی از روند شکل گیری و نحوه جذب و اهداف این مجتمع بیان داشت.

سپس دکتر توان ضمن تشکر و قدردانی از دانش آموزان و اولیای همراه پیرامون شخصیت و سابقه علمی آیت الله خرازی و مؤسسین این مجتمع آموزشی نکاتی بیان کردند.

ایشان انجام این کار مهم (تأسیس مجتمع امام هادی علیه السلام) و بنیان گزاری دانشگاه امام صادق علیه السلام توسط مرحوم آیت الله مهدوی کنی را در راستای توسعه انقلاب، تربیت نسل آینده و انسان های متعهد و متخصص دانستند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان خطاب به دانش آموزان حاضر در جلسه گفت: مکانی مناسب برای آموزش و تربیت انتخاب نموده اید، زیرا انسان هایی بزرگ در رأس این مجتمع قرار دارند که دغدغه آنها تربیت انسان هایی سالم و متخصص برای کشور و آینده نظام می باشد و شما عزیزان باید تلاش کنید حداکثر استفاده از این مکان و زمان را ببرید و تاریخ نشان داده است که رمز موفقیت انسان ها بستگی به تلاش و کوشش آنها دارد که هر کاری را به موقع، علمی و دقیق انجام دهند و در زمینه معنوی و انجام تکالیف شرعی نیز مقید بوده و در زندگی دارای نظم و انضباط باشند.

دکتر توان در ادامه به معرفی و رسالت دانشگاه فرهنگیان پرداخت و حضور دانشجویان نخبه در این دانشگاه را از ارزشمند دانسته و اظهار داشت: وظیفه اصلی دانشگاه فرهنگیان انجام کار تربیتی، معنوی و آماده کردن معلم طراز نظام جمهوری اسلامی می باشد که با حمایت مقام معظم رهبری و مسئولان نظام هر روز با قوت و بالندگی بیشتر به کار خود ادامه می دهد.

در پایان دانش آموزان ضمن معرفی خود و نحوه تشکیلات و عضوگیری شوراهای دانش آموزی اشاره داشتند.


| شناسه مطلب: 130918

تعداد بازدید: 76 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران