دانشگاه فرهنگیان

مدیریت امور پردیس های استان کرمان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان در دیدار با رئیس دانشگاه فرهنگیان استان در خصوص تخصیص اعتبارات استانی به این دانشگاه قول مساعد داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان کرمان، صبح روز چهارشنبه 97/11/3 در جلسه ای با حضور دکتر توان رئیس دانشگاه فرهنگیان استان و دکتر رودری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در خصوص تخصیص اعتبارات استانی به دانشگاه فرهنگیان بحث و تبادل نظر گردید.

در این دیدار که در دفتر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و با حضور معاونین و کارشناسان مربوطه برگزار شد ابتدا دکتر توان در خصوص اهمیت و جایگاه دانشگاه فرهنگیان همچنین اقبال عمومی داوطلبان ورود به دانشگاه ها جهت ورود به دانشگاه فرهنگیان سخن گفت.

ایشان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص دانشگاه فرهنگیان از جمله این که نیاز آموزش و پرورش باید از طریق این دانشگاه تأمین شود، اظهار داشت: تحقق این مهم نیاز به داشتن امکانات و فضاهای لازم و مناسب می باشد و به همین جهت است که مقام معظم رهبری همواره سازمان مدیریت و برنامه و بودجه کشور،  وزارت آموزش و پرورش و وزارت آموزش عالی را سفارش به توجه جدی به دانشگاه فرهنگیان نموده اند.

دکتر توان در ادامه گفت: از این رو و با توجه به نیاز دانشگاه فرهنگیان به فضاهای جدید و بازسازی و مقاوم سازی فضاهای موجود امیدواریم اعتبارات تخصیصی به ویژه اعتبار مصوب در چهارمین جلسه کمیته هیأت امناء استانی مورخ 97/3/5 با حضور استاندار وقت، محقق گردد و سال آینده نیز این دانشگاه در ردیف اعتبارات استانی قرار گیرد.

در ادامه جلسه دکتر رودری در سخنانی ضمن قدردانی از تلاش ها، زحمات و جدیت دکتر توان و مجموعه تحت مدیریت ایشان، اظهار امیدواری نمودند در خصوص تخصیص اعتبارات استانی به دانشگاه فرهنگیان اقدامات لازم صورت گرفته و در این خصوص دستورات لازم را به معاونین و کارشناسان مربوطه دادند.


| شناسه مطلب: 129082

تعداد بازدید: 136 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران