دانشگاه فرهنگیان

مدیریت امور پردیس های استان کرمان

در دیدار مدیر حوزه علمیه استان کرمان با رئیس دانشگاه فرهنگیان استان، طرفین بر استفاده از ظرفیت های یکدیگر تأکید نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان کرمان، در اولین روز از بهمن ماه 97 دکتر توان رئیس دانشگاه فرهنگیان استان با حضور در دفتر حجت الاسلام و المسلمین اله وردی مدیر حوزه های علمیه استان، با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار ابتدا دکتر توان در سخنانی مبسوط به تشریح دانشگاه فرهنگیان، چگونگی پذیرش استاد و دانشجومعلم در این دانشگاه، همچنین تعداد اساتید و دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان استان پرداختند.

مدیریت امور پردیس های استان در ادامه گفت: حضور مقام معظم رهبری در اردیبهشت ماه سال جاری در دانشگاه فرهنگیان و فرمایشات معظم له را در خصوص این دانشگاه از جمله اینکه دانشگاه فرهنگیان مهم است و اینجا شخصیت معلمی شکل می گیرد و یا اینکه نیاز آموزش و پرورش باید از طریق دانشگاه فرهنگیان تأمین شود و... را نشان از اهمیت و توجه ویژه مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری به این دانشگاه دانستند.

دکتر توان در ادامه اظهار داشت: مهم ترین وظیفه ما در دانشگاه فرهنگیان ایجاد انگیزه، هویت و شخصیت معلمی در دانشجویان می باشد و این مهم در گرو فعالیت های فرهنگی و تربیتی گسترده بوده و همکاری سایر نهادها و ارگان ها به ویژه حوزه علمیه در این خصوص مثمر ثمر می باشد که از جمله این همکاری ها به تفاهم نامه دانشگاه فرهنگیان با مدیریت حوزه های علمیه کشور و ایجاد حوزه علوم اسلامی در این دانشگاه می توان اشاره نمود.

سپس حجت الاسلام اله وردی ضمن تشکر و قدردانی از حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان استان و همراهان، در سخنانی به فعالیت های فرهنگی و تربیتی که در سطح مدارس و دانشگاه ها از سوی حوزه علمیه استان انجام می گیرد اشاره نموده و آمادگی خود را جهت گسترش همکاری های فی مابین اعلام داشتند.


| شناسه مطلب: 128912

تعداد بازدید: 171 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران